Telefon

698 468 886

E-mail

bok@szczepaniak-psychology.eu

Godziny przyjęć

Pon. – Piątek 8.00 do 22.00

Psycholog Online – Psychoterapia Online

 

Przyjmuje się, że nie ma lepszej formuły psychoterapii niż bezpośrednie spotkanie, ale w dobie internetu również psycholog online ma swoje miejsce w naszej rzeczywistości. Jednak dla wielu ludzi spotkanie z psychologiem face to face jest nieosiągalne. Powody są różne – ktoś przebywa za granicą, a chciałby o swoich trudnościach porozmawiać po polsku, z kolei ktoś inny nie ma na tyle śmiałości, by pójść osobiście do gabinetu.  Ktoś inny nie ma czasu w godzinach pracy gabinetów psychologicznych czy psychoterapeutycznych. Uważam, że należy myśleć o takich osobach i zapewnić im możliwie najlepszą opiekę psychologiczną, psychoterapeutyczną w innej formule, jaką niewątpliwie jest rozmowa ze specjalistą, online.
Jak wiadomo, w dzisiejszej dobie internetu, trzeba się rozwijać i iść do przodu. Dlatego wyszłam naprzeciw moim klientom i prowadzę również psychoterapię on line – przez komunikator Skype.
Serdecznie zapraszam.
Jako psycholog online prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapię par, psychoterapię rodzin, a także terapię uzależnień i przede wszystkim niosę pomoc w kryzysie.
 
 

 
Korzystając z komunikatorów internetowych (najczęściej Skype) prowadzę dla moich klientów terapię online. W ramach usług online oferuję ponadto konsultacje psychologiczne, psychoterapeutyczne oraz poszerzoną interwencję kryzysową.
 
 

Psychologa Online Warszawa

Konsultacje i Psychoterapia Online

Psycholog Jolanta Szczepaniak

+48 698 468 886